www.jitka-abrahamova.cz
Měny:
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


Vítejte v našem obchodě online!

Bezpečnost vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Nikdy neprodáváme ani neposkytujeme osobní informace třetím stranám za jakýchkoliv okolností. Hodnotíme Vaši důvěru velmi velice a budeme pracovat na ochraně bezpečnosti a soukromí jakýchkoli osobních informací, které nám poskytnete a použijeme jej jen tak, jak jsme popsali v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jaké osobní údaje shromažďujeme?

Jak je uvedeno dále, shromažďujeme osobní informace, které poskytujete při používání webových stránek pro nakupování na internetu ("stránky"). Tato informace obsahuje vaše první a příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo při vytváření účtu. Můžete si procházet tuto stránku bez vytvoření účtu, ale budete muset vytvořit účet, když si něco koupíte a chcete využít Sledování objednávky a dalších služeb našich webových stránek. Můžeme vás požádat o potvrzení vašich osobních údajů, když kontaktujete oddělení služeb zákazníkům. To nám umožní chránit důvěrnost ověřením vaší totožnosti.

Internetové nakupování nemá záměrně shromažďovat osobní informace o dětech mladších 13 let. Pokud jste mladší 18 let, ale nejméně 13 let můžete tuto stránku používat pouze pod dohledem nadřízeného nebo právního opatrovníka, který souhlasí Buďte vázáni Podmínkami používání našich webových stránek.

Bezpečnost

Naše webové stránky používají standardní standardní šifrování Secure Sockets Layer (SSL) na všech webových stránkách, kde jsou vyžadovány osobní údaje. Tato šifrovací technologie chrání Vaše jméno, adresu a číslo kreditní karty během přenosu dat. Jsme hrdě zobrazeni Ověřená bezpečná pečeť - naše webové stránky byly skenovány pomocí kontrolního skenování Ověřená bezpečnostní bezpečnostní skener pro více než 11000 zranitelností. Tato stránka je testována jednou týdně a na požádání k úspěšnému testu FBI / SANS Internet Security.

zpět